DW TATRY

Dom Wypoczynkowy Małe Ciche

DW TATRY

 

Ul.Lichajówki 2B Małe Ciche

 

34-531 Murzasichle

KONTAKT

 

 

 

Kom +48 603 063 834

 

e-mail lichajowki2b@tlen.pl

Kolonie i obozy


 

Zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Domu Wypoczynkowym "Tatry". Jest to miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Z dala od hałasów i zgiełku miasta spędzisz wczasy w górach. Tatrzańskie szczyty, śpiew ptaków, soczysta zieleń, długie spacery wyznaczonymi szlakami wpłyną korzystnie na Państwa samopoczucie i pozwolą odpocząć od trosk życia codziennego. 

 

Zapraszamy na kilkudniowe pobyty w gronie rodziny, lub przyjaciół. Oferujemy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach. U nas panuje cisza i kameralna atmosfera. Zapewniamy pyszne, domowe wyżywienie.

 

Na terenie DW „Tatry” znajduje się szałas z grillem, boisko oraz niewielki plac zabaw. W razie niepogody można również spędzić czas w świetlicy grając w ping-ponga. Rodzinną atmosferę odnajdą tu zarówno dorośli jak i dzieci. Cisza, spokój, bezpieczeństwo.

DW „Tatry” zlokalizowany jest z dala od ruchliwych ulic, w bezpośredniej bliskości lasu i niedaleko rzeki. Z okien można podziwiać górskie szczyty. U nas odpoczniesz od codziennych problemów a także od zakopiańskiego zgiełku. Nie stój w korkach. Wypoczywaj!

 

Do Zakopanego można dojechać od nas dwiema drogami. Pierwsza to popularna i zazwyczaj zakorkowana „Zakopianka”. Druga to droga przez Murzasichle, dzięki niej można ominąć korki, które w godzinach szczytu regularnie tworzą się na „Zakopiance”.

 

* Rodzinna atmosfera, gościnni gospodarze

* Swojska kuchnia - wiele produktów z okolicznych gospodarstw

* Bezpłatny prywatny parking dla gości

* Bezpłatny dostęp do Internetu (WIFI)

* Bezpośrednia bliskość lasu i rzeki

* Tuż obok regionalna karczma „Tatrzański Bór”

* Łatwy dojazd do Zakopanego z dwóch stron (można ominąć korki na Zakopiance)

* Bliskość Term Podhalańskich oraz wielu innych atrakcji

REZERWACJA

DW TATRY

Doskonałe Miejsce na Relaksujący Urlop

Małe Ciche